Objednávka e-booku Danielovy pohádky

 • ANO
  Objednávám e-book pohádkáře Jardy Danielovy pohádky, který obsahuje 2 pohádky s ekologickým zaměřením: O kouzelném autě a Jardův zázračný úklid. To vše za cenu 89 Kč vč. DPH 20 %.
 • ANO
  Objednávám bonusový e-book, který obsahuje 1 klasickou pohádku Duhová víla, zcela ZDARMA.
 • ANO
  Vím, že pokud nebudu s e-bookem Danielovy pohádky pohádkáře Jardy spokojený, můžu do 30 dnů od potvrzení závazné objednávky požádat o vrácení peněz.
 • ANO
  Vím, že zaplatit můžu bankovním převodem.

Odpoutejte se od omezení našeho světa a vstupte do magického světa pohádek, dobrodružných příběhů a fantastických příhod…

Pozn.: * Povinné položky objednávky

Upozornění: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučujem koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Danielovy pohádky jsme si doma všichni oblíbili. Jsou čtivé, originální a laskavé zároveň. Jednotlivými příběhy malé čtenáře provází dvojice čertíka Jardy a papouška Tondy. Pohádky jsou vystavěné na poutavém ději, který děti baví a přirozenou cestou zároveň přináší poučení. Velmi cennou součástí ebooku jsou i vlastní autorovy ilustrace, které dokreslují atmosféru příběhů. Tyto pohádky bych doporučila dívkám i chlapcům v předškolním a mladším školním věku.

Kateřina Kantarová FP: Čtení s dětmi nás baví http://katerina-kantarova.cz/

Rodiče i děti se s chutí ponoří do světa fantazie malého Daniela, prožijí s ním krásná dobrodružství a otevře se jim téma pro diskusi, které je nyní více než aktuální. Čtivé příběhy vás doslova vtáhnout do děje. U nás děti napjatě poslouchaly a krásně usnuly, příběhy jsou tak akorát dlouhé a vhodné pro děti všech generací.

Iva Jančíkováwww.pohadkyskritkapenizka.cz

Děkuji moc za krásnou knihu plnou laskavých i poučných pohádek. Pořizovala jsem ji se záměrem číst synovi, ale svá kouzla i moudra má kniha i pro větší a dospělé čtenáře.

Alena HarnováCestovní agentura Alen Travel www.balikidi.cz a www.alen-travel.cz

Pohádky o chlapci Danielovi jsou protkané tajemnem. Za každým příběhem se skrývá poselství. Děti i rodiče jsou nenásilným způsobem vedeni k přemýšlení o správných vzorcích chování. Vřele doporučuji jako klidné čtení při uspávání. Délka pohádek je tak akorát, aby i nejmenší děti udrželi pozornost. Ilustrace jsou dětem velmi blízké a originální.

Lucie Kubíčkováškolní psycholog http://lkubickova.cz/

Potřebujete pomoc?

Napište nám na jarda@pohadkar-jarda.cz .

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.