Vstupte do Jardova krámku!

Vážené dámy, vážení pánové, milé dětičky a vlastně všichni lidičky! 

Vstupte do krámku pohádkáře Jardy, najdete v něm nejen krásné pohádky, ale i roztomilé loutky a možná i to, co byste nečekali...

Co se dá koupit v Jardově krámku?

Jardovy e-Booky

E-book Danielovy pohádky přináší napínavé i poučné čtení. Vnořte se do příběhů snílka Daniela a jeho kamarádů čertíka Jardy a papouška Tondy. Vychutnejte si napětí, humor, krásu, radost i lásku Jardových pohádkových příběhů.

Jardovy knížky

Knížka Čertíkovy pohádky je první pohádková knížka od pohádkáře Jardy, která vychází tiskem.

Vychutnejte si příběhy pekelného vyděděnce, superhodného čertíka Jardy, a jeho nerozlučného a někdy šibalského kamaráda papouška Tondy. Jardovy pohádky přinášejí všem pohádkomilům laskavé příběhy s neočekávanými zápletkami a neochvějnou snahou hlavních hrdinů o vytvoření lepšího, spravedlivějšího a ekologičtějšího světa pro nás i pro generace našich dětí.

EKO suvenýr

Pohádkář Jarda se ve svých pohádkách hodně angažuje za lepší a ekologičtější svět. Proto se rozhodl nabídnout čtenářům neobvyklý suvenýr z čištění lesa – PET láhev zalitou v umělé hmotě… Součástí suvenýru je děkovný list se symbolickým jmenováním pro EKO rytíře Jardova EKO FONDU. Kdo si koupí Jardův EKO suvenýr, přispěje na Jardův projekt pro lepší a čistší svět.

Již brzy k dostání

Omlouváme se za dočasné komplikace, na sekci se ještě pracuje…

70%

Jardovy loutky

Pohádkové loutky patří nerozlučně k tvorbě pohádkáře Jardy. Jardovy knížky jsou ilustrované kombinovanou technikou, která využívá kreslenou plochu v kombinaci s fotografiemi pohádkových loutek. Loutky výtvarně ztvárnila mladá textilní výtvarnice Janka Krajčovičová. Autorské loutky hrdinů, které znáte z Jardových pohádkových příběhů, jsou k zakoupení výhradně jen v našem krámku.

Již brzy k dostání

Omlouváme se za dočasné komplikace, na sekci se ještě pracuje…

70%