Danielovy pohádky

Napínavé i poučné čtení od pohádkáře Jardy. Vnořte se do příběhů snílka Daniela a jeho kamarádů čertíka Jardy a papouška Tondy. Vychutnejte si napětí, humor, krásno, radost i lásku Jardových pohádkových příběhů.

Dobrá volba

  • Patříte k rodičům, kteří cílevědomě budují vztahy se svými dětmi?
  • Hledáte společná témata k veselé hře či zajímavé diskuzi?
  • Snažíte se provozovat aktivity, které dětem přinášejí nejen zábavu, ale i poučení?

Skvělým nástrojem k dosažení těchto cílů se můžou stát pohádky.

Právě poutavé pohádky vám pomůžou cílevědomě budovat vztahy s dětmi, přinesou vám témata ke hře a společné diskuzi.

Vyprávějte dětem krásné pohádky, získáte tak nejen zábavu pro děti, ale také radost a pohodu pro celou rodinu.

Dobrou pohádkovou volbou pro vaši rodinu mohou být moje příběhy. Jejich hlavním hrdinou je snílek Daniel, pro kterého je svět arénou, kde se snoubí všechno všední okolo nás s tajemnem ukrytým v dětském srdci. Proto si vykouzlil dva kamarády.

Prvním je čertík Jarda, který chodil do pekelné školy. Škola ho však nebavila, nelíbilo se mu škodit lidem, a tak při závěrečné zkoušce propadl a z pekla ho vyhodili. Čertík odmítl předvést zkušební komisi deset kouzel na vystrašení dětí, místo toho vykouzlil barevného papouška, a tak se zrodil další hrdina mých příběhů: mluvící papoušek Tonda.

Jarda je charakterově spíše anděl než čert, je vždy na straně pravdy a ryzí lidskosti, vždy zastává správné postoje a názory. A papoušek Tonda v sobě ukrývá čertíka-vtipálka, který si umí zažertovat. Vnáší do děje pohádek humor a laskavý pohled na svět.

Trojice hlavních hrdinů mých pohádek přináší čtenářům napínavé i poučné příběhy, které přibližují dospělým svět dětských snů a fantazie a děti z tohoto světa nevytrhávají.

Ochutnávka pohádkáře Jardy!

Danielovy pohádky vám přinesou nejen zábavu a rodinnou pohodu, ale i společensky aktuální příběhy, které se mohou stát zdrojem poučení pro vaše děti.

Dárky si srdce dítěte nekoupíte!

  • Každý správný rodič ví, co pro dítě znamená láska.
  • Každé dítě touží být milováno, každé dítě chce být oblíbencem svého rodiče…

Cesta k dětskému srdci vede přes komunikaci. Hmotnými dárky si srdce dítěte nekoupíte! Proto právě čtení hezkých pohádek se může stát dálnicí vedoucí do srdce vašich dětí.

Jistě budete souhlasit, že je krásné číst si večer před spaním s dětmi pohádku na dobrou noc. Společně se vnoříte do příběhu a cítíte napětí, humor, krásno, či společné emoce radost a lásku

Jako rodič jsem vždy dětem četl, byl to pro nás krásný společný zážitek a příjemně strávený čas. Společné výlety do světa fantazie byly největším pokladem rodinné harmonie a pokoje v duši.

Cena e-booku Danielovy pohádky je 89 Kč. Pohádkový e-book obsahuje 2 příběhy s ekologickým zaměřením: O kouzelném autě a Jardův zázračný úklid. Dětem přináší poutavé čtení se zaměřením na tak palčivou oblast, jakou ekologie bezesporu je.

Příběhy pohádek ilustrují autorské obrázky, které inspirují malé čtenáře k zamyšlení a k vlastnímu obrazovému vyjádření.

Avšak hodnotu chvíle radosti a rodinné pohody, které vám Danielovy pohádky přinesou, nejde v penězích vyjádřit

Možná vás napadlo,

že e-book Danielovy pohádky se vašemu dítěti nemusí líbit. Moje pohádky bych doporučil dívkám i chlapcům v předškolním a mladším školním věku.

Porozumění pohádek je velice individuální. Co je pro jedno dítě čtivé a lehce srozumitelné, může být pro jiné dítě náročnější na porozumění. Dosavadní reakce od malých i velkých čtenářů byly veskrze pozitivní

Možná pro menší děti mohou být některé pasáže Danielových pohádek komplikované na porozumění.  Z tohoto důvodu poskytuji záruku vrácení peněz. Platí, že pokud nebudete s e-bookem Danielovy pohádky spokojeni, můžete do 30 dnů od potvrzení závazné objednávky požádat o vrácení peněz. Bez dalších otázek vám vrátím zaplacenou částku v plné výši.

Bonus zdarma

Jak už jsem zmínil, Danielovy pohádky obsahují 2 příběhy s ekologickým zaměřením: O kouzelném autě a Jardův zázračný úklid.

Navíc vám k objednávce přidám hodnotný bonus ve formě e-booku s jednou klasickou pohádkou Duhová víla. Tento e-book v hodnotě 49 Kč dostanete ode mne jako dárek.

Sdílejte příběhy pohádkáře Jardy, prýští ze srdce a vedou k srdci

Co říkají čtenáři?

Danielovy pohádky jsme si doma všichni oblíbili. Jsou čtivé, originální a laskavé zároveň. Jednotlivými příběhy malé čtenáře provází dvojice čertíka Jardy a papouška Tondy. Pohádky jsou vystavěné na poutavém ději, který děti baví a přirozenou cestou zároveň přináší poučení. Velmi cennou součástí ebooku jsou i vlastní autorovy ilustrace, které dokreslují atmosféru příběhů. Tyto pohádky bych doporučila dívkám i chlapcům v předškolním a mladším školním věku.

Kateřina Kantarová FP: Čtení s dětmi nás baví http://katerina-kantarova.cz/

Pohádky o chlapci Danielovi jsou protkané tajemnem. Za každým příběhem se skrývá poselství. Děti i rodiče jsou nenásilným způsobem vedeni k přemýšlení o správných vzorcích chování. Vřele doporučuji jako klidné čtení při uspávání. Délka pohádek je tak akorát, aby i nejmenší děti udrželi pozornost. Ilustrace jsou dětem velmi blízké a originální.

Lucie Kubíčkováškolní psycholog http://lkubickova.cz/

Rodiče i děti se s chutí ponoří do světa fantazie malého Daniela, prožijí s ním krásná dobrodružství a otevře se jim téma pro diskusi, které je nyní více než aktuální. Čtivé příběhy vás doslova vtáhnout do děje. U nás děti napjatě poslouchaly a krásně usnuly, příběhy jsou tak akorát dlouhé a vhodné pro děti všech generací.

Iva Jančíkováwww.pohadkyskritkapenizka.cz

Děkuji moc za krásnou knihu plnou laskavých i poučných pohádek. Pořizovala jsem ji se záměrem číst synovi, ale svá kouzla i moudra má kniha i pro větší a dospělé čtenáře.

Alena HarnováCestovní agentura Alen Travel www.balikidi.cz a www.alen-travel.cz

Sdílejte příběhy pohádkáře Jardy!

  • Klikněte na tlačítko OBJEDNAT, vyplňte objednávkový formulář DANIELOVY POHÁDKY a objednejte si příběhy pohádkáře Jardy hned TEĎ!